top of page

Įvertinimai

Teisės žinynas „Legal 500“ 2022 m. pripažino „TGS Baltic“ ES ir konkurencijos teisės komandą tarp pirmaujančių Lietuvoje. Toks pripažinimas reikalauja nuoseklaus kasdieninio visos komandos darbo atstovaujant ir konsultuojant klientus šioje srityje.


Šiais metais gavau ir asmeninį „naujosios kartos partnerio” (Next Generation Partner) ES ir konkurencijos teisės srityje įvertinimą. Šioje kategorijoje vertinami teisininkai, kurie mažiau nei penkerius metus yra partneriai ar neseniai pradėjo vadovaujančias pozicijas, bei sulaukė išskirtinio įvertinimo iš klientų ir kolegų iš kitų advokatų kontorų. Vertinant konkrečius teisininkus ir jų indelį atsižvelgiama ne tik į projektus, su kuriais dirbta, bet ir klientų ir kitų teisininkų rekomendacijas.


Legal 500 įvertinimas rodo, kad dirbame su reikšmingais projektais bei, kad su naująją TGS Baltic komanda (prie jos prisijungiau 2021 m. viduryje) radome bendrą kalbą su klientais, ir jie yra patenkinti mūsų darbais teikiant ES ir konkurencijos teisės paslaugomis.

Kasmet visa teisinių paslaugų rinka laukia reitingų rezultatų. Kontoros ir teisininkai (dėl konfidencialumo) retai turi galimybę viešai pasidalinti savo pasiekimais. Todėl reitingai leidžia pažymėti juos tiek kontoroms, tiek individualiems teisininkais kiek neutraliau - pasidžiaugti metų rezultatais, apibendrintais reitingų specialistų, bei pasimatuoti pasiekimus visos rinkos kontekste.


Sveikinimai visiems kolegoms!


Foto: © Rita Paukštė, Plungė, 2022.

Comments


bottom of page