top of page
IMG_20191004_194333_edited.jpg

Enchanté!

Nuolat balansuoju tarp meilės konkurencijos teisei, pilietinio intereso, kad reguliavimas ir teisėkūra būtų tinkami, atsakomybės už efektyvų (savo ir aplinkinių) darbą, romantikos (kurios realybėje nėra) akademinei veiklai ir poreikio po ilgų darbo valandų pajudėti. 

- esu teisininkė, visada to siekiau, ir manęs niekas niekada neklausė, kur studijuosiu, nes buvo aišku;

- mokiausi MRU (Lietuva), Utrecht University (Olandija), Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne (Prancūzija);

- stažavausi Vrije Universiteit Brussel (Belgija), Warwick University (Anglija);

- iki darbo advokatų kontorose dirbau su ekonomikos politika ir policy advocacy Lietuvos laisvosios rinkos institute, Europos Parlamente, finansų sektoriuje;

- University of Sussex (Anglija) dėsčiau ES konkurencijos teisę ir bankų reguliavimą, turiu dėstymo aukštosiose mokyklose kvalifikaciją;

- turiu projektų valdymo patirties ir projektų valdymo (PRINCE2) ir organizacijų veiklos organizavimo (LEAN) sertifikatus;

- esu kvalifikuota, į Lietuvos mediatorių sąrašą įtraukta, mediatorė;

- reguliariai rašau reguliavimo ir konkurencijos teisės temomis ir visada turiu nors 3-5 pradėtus ir nebaigtus straipsnius.

2020 m. gautas Legal 500 Rising Star ES ir konkurencijos teisėje įvertinimas buvo patvirtinimas, kad sprendimas po ilgoko laiko ne Lietuvoje va bank grįžti į jos teisinių paslaugų rinką, teisingas. Tai ir įpareigojimas profesiniais (ir susijusiais) klausimais daugiau rašyti lietuvių kalba.

Kad nekiltų abejonių, šiame internetiniame puslapyje išsakomos mintys yra mano asmeninės ir nebūtinai sutampa su organizacijos, kurioje šiuo metu dirbu, ar klientų, kuriuos atstovauju, interesais ir pozicija. Tekstai nėra teisinė konsultacija.

Taip pat visi tekstai yra mano autorinis darbas, juos kopijuoti, publikuoti be leidimo draudžiama, o citavimui taikomi visiems žinomi reikalavimai.

bottom of page